Скляні декоративні годинник пісочний на 5 хвилин
Дуже красиві годинник. У житті набагато привабливіше ніж на фото, оскільки воно не передає всієї краси. Відмінно підійдуть на подарунок.
Пісочний годинник виконані зі скла, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.
В годиннику використовується натуральний річковий пісок.
Висота: 12 см
Ширина: 8 см
Час відліку: 5 хвилин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 5 хв |
| Матеріал підставки | Скло |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір піску | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 280 кг |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




