
Фруктовниця хлібник цукерниця дерев'яна organic
250 ₴
- В наявності
- Код: chl-zaichik
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже красива і оригінальна фруктовниця, хлібник, цукерниця ручної роботи - Зайчик

Велика, устоичивая, тримає вагу до 2-х кг.
Матеріал: натуральне екологічно чисте дерево (бамбук)
Стане прекрасним подарунком з будь-якого приводу або просто прикрасить ваш побут і інтер'єр!
Розмір дошки:
Висота: 25 см
Довжина: 25 див.
Ширина 26 див.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Дерево |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


