Пропонуємо Вашій увазі рамки для фотографій в асортименті.

Переваги Фоторамки
Оригінальний дизайн
Розмір фоторамки 25х20см.
Фоторамка розрахована на 6 фотографій
Фотографії розміром 13х18см.- 1 шт.
Сучасний і стильний подарунок
Доставка в будь-яке місто України зручним способом
Оплата товару по передоплаті на банківську карту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Місткість зображень | 2 шт. |
| Ширина зображення | 18 см |
| Висота зображення | 13 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Кількість віконець | 2 шт. |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Матеріал багета | Пластик |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 30 мм |
| Ширина рамки | 36 см |
| Висота рамки | 23 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 18 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 13 см |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴





