Статуетка Дельфіни ― недорогий і оригінальний подарунок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полімер |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴




