Статуетка Закохана пара ― недорогий і оригінальний подарунок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полімер |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




