Статуетка Фараона ― недорогий і оригінальний подарунок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Кераміка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага виробу | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴





