Статуетка Жінка ― недорогий і оригінальний подарунок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 300 г |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



