
Підставка для ноутбука куллер з підсвічуванням
199 ₴
- В наявності
- Код: cul
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна підставка кулер для ноутбука
Використання цього пристрою забезпечує особливу зручність і комфорт при щоденній роботі. На підставці можна встановити практично всі випущені моделі нетбуків і ноутбуків з діагоналлю екрану від 10 до 17 дюймів.
Для надійної установки в конструкції передбачені 4 майданчики з механізмом посиленою фіксації нетбуків і ноутбуків (на кожному кріпленні вбудовано по дві протиковзкі вставочки). Підключення відбувається за допомогою USB кабелю.

Характеристики:
| Тип: | підставка для охолодження |
| Харчування: | USB 2.0 |
| Матеріал: | метал-пластик |
| Розміри: | (Д) ― 25 см (Ш) 30 см (В) ― 3 см |
| Довжина кабелю USB: | 32 см |
| Вага: | 200 г |
| Колір: | рожевий (інші) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


