
Велика лупа з ручкою для читання скло 3х
349 ₴
- В наявності
- Код: Lupa-1
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лупа ручна з ручкою скло 90 мм (Відмінно підходить для читання дрібного тексту)
Діаметр лінзи : 90 мм. (натуральне збільшувальне скло, на відміну від дешевих аналогів використовують склопластик і пластик)
Лупа стає незамінною помічницею для тих кому потрібно щось розглянути або прочитати, але окуляри носити не хочеться. А ще цей предмет додає солідності. Наприклад, буде шикарно виглядати на столі у керівника. А тому можна піднести йому в подарунок. Рукоять прикрашена зображення дракона, що є символ влади, успіху, достатку.
Характеристики:
- Матеріал: метал
- Висота: 18 см
- Зовнішній діаметр 90 мм
- Кратність збільшення 3x

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр лінзи | 90 мм |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Кратність збільшення | 3 х |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



