
Лупа збільшувальне скло з підсвічуванням потрійна (2.5 х, 25х, 55х)
199 ₴
- В наявності
- Код: Lupa-4
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна лупа з 3-я лінзами і потужною світлодіодним підсвічуванням (Кратність збільшення: 2.5 х, 25х, 55х)

Лупа стає незамінною помічницею для тих кому потрібно щось розглянути або прочитати, але окуляри носити не хочеться.
А ще цей предмет додає солідності. Наприклад, буде шикарно виглядати на столі у керівника. А тому можна піднести йому в подарунок.
Характеристики:
- Матеріал: софт тач пластик
- Висота: 18 см
- Зовнішній діаметр 65 мм, 20мм, 12мм
- Кратність збільшення 2.5 х, 25х, 55х

Комплектація
1 х Лупа ручна
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр лінзи | 65 мм |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Кратність збільшення | 2.5 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





