Амортизатор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма |
| Вага | 2.78 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴








