
Дитячий навчальний музичний телефон
159 ₴
- В наявності
- Код: Cartoon Phone
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий навчальний музичний телефон

Навчання дитини:
1.Імітації телефонного дзвінка і розмови по телефону
2. Запам'ятовування і розпізнавання цифр, тварин
3. Запам'ятовування і розпізнавання кольорів
4. Запам'ятовування музичних мелодій.
Кожному малюку, починаючи з трирічного віку, обов'язково сподобається дитячий навчальний телефон.
В комплект товару не входять батареї ( пальчикові 3 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Телефон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴



