Дитяча ігрова приставка PCP-Station (дитячий аналог Sony PSP)

До приставки додається 3 картриджа-ігри:
1.Super Mary (аналог супер маріо)
2. Thunderbolt Airplane (бойові літаки)
3. Chanticleer Hegemony (бойові півні)
4. Ігровий джойстик (для одночасної гри 2х-гравців - один проти одного).
5. Інструкція з описом ігор і управління на англійській мові.
Гра оснащена підсвічуванням для гри в темний час доби
В комплект товару не входять батареї ( 3 шт.)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | PlayStation |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Жорсткий диск | Ні |
| Час роботи | 5 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | AAA |
| В комплект входить | Ігрові диски |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴








