Дитяча інтерактивна іграшка - лялька повзає, танцює, співає

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Пупс |
| Тип батарейки | АА |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 8 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴







