Дитяча інтерактивна іграшка - музична овечка грає на барабані і катається в різні сторони

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



