
Музична іграшка вінні пух на літаку дитяча
200 ₴
- В наявності
- Код: vinipuh
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча музична іграшка - винипух на літаку
Ведмідь на літаку їздить у різні сторони і грає на барабані під музику. Все дійство супроводжується музичними та світловими ефектами.
Замовляй - подаруй дитині радість!

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




