Дитяча музична іграшка - ферма
Курочки пасуться і бігають по колу. Все дійство супроводжується музичними та світловими ефектами,ко-ко качечок і музикою.
Замовляй - подаруй дитині радість!
Коллекція гри складається з 2 персонажів: курочки, Собачки
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Персонажі | |
| Персонажі | Курочки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





