Класна фоторамка у вигляді самостійно обертового куба на 6 фотографій розміром 10*10 см
Відмінно підійде як і "сімейна фоторамка",так і ефектний і універсальний промо-продукт,на який можна розмістити рекламу,лого і т. д.
Харчування: батарейки АА (пальчик) - 2 шт. В комплект не входять.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Місткість зображень | 6 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Кількість віконець | 6 шт. |
| Матеріал багета | Пластик |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 11 см |
| Висота рамки | 11 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 10 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





