
Набір підносів для сніданку в ліжко 3 шт.
439 ₴
- В наявності
- Код: ch7
Піднос для сніданку в ліжко прямокутний – ранкова романтика в будь-який день
Ви любите комфорт та зручність у повсякденному житті, цінуєте домашній затишок, романтику і приємні дрібниці? Тоді у вашому будинку обов'язково повинен з'явитися набір підносів для сніданку в ліжко.
Такий піднос створить вам чудовий ранковий настрій. Тільки уявіть – ви зможете насолоджуватися гарячою кавою і булочками, не вилазячи з-під ковдри. А якщо такий сніданок буде приготований чоловічими руками – йому і зовсім не буде ціни.
Матеріали і розміри
Столик у ліжко виготовлено з натурального дерева. Лакована поверхня столика прикрашена гарним зображенням . Спеціальні бортики по краях не дадуть крихтам потрапити в ліжко.
Піднос не боїться води, тому почистити його можна вологою серветкою.
Не відмовляйте собі і своїй половині в маленькому святі, нехай і не щоденному – обов'язково придбайте столик або піднос для подачі романтичного сніданку в ліжко. А якщо у вас попереду свято і ваші друзі осаджують вас питаннями «що тобі подарувати» – покажіть їм цей столик, і питань не залишиться.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Піднос для сніданку в ліжко
Розміри:
Великий піднос (см) - 40*29*4
Середній піднос (см) - 36*25*4
Малий піднос (см) - 32*21*4
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Форма | Шестикутна |
- Ціна: 439 ₴


