
Шкатулка для прикрас подарункова ручна розпис покрита емаллю
3 499 ₴
- В наявності
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже красива дерев'яна покрита емаллю (багатофункціональна)

На верхній кришці шкатулок присутнє зображення барвистих квітів.
Нутрощі шкатулок прошиті шовковою тканиною.
Чудовий і незамінний подарунок коханій дівчині.
Попереду скриньки закриваються вигадливим ажурним металевим гачком відтінку темної міді. Такі шкатулочки незамінні для зберігання біжутерії і різних дрібниць. Вони також можуть чудово замінити кухонну куховарську книгу і стати сховищем Ваших улюблених перевірених рецептів.

Дерево у поєднанні з м'якими тонами забарвлення принесе тепло і неповторний шарм в Ваш домашній інтер'єр. Дерев'яна шкатулка - це прекрасний подарунок, який гідно оцінить кожна господиня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Глибина | 145 см |
| Декоративне оформлення | Покриття лаком|Аплікація |
| Музична скринька | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



