Килимок для танцю dance mate TV – для телевізора - сучасне ігрове пристрій, який допоможе Вам одночасно розважатися і худнути.

Танцювальний килимок Dance Mat являє собою пружний мат, матеріал якого охороняє суглоби шляхом блокування сили удару. На цій танцювальній платформі є спеціально позначені кнопки, натискаючи на які в певній послідовності, Ви відбиваєте певний ритм. Послідовність, з якою необхідно виконувати ці натискання, не довільна, а задається спеціальної грою, яка буде надано Вам у комплекті з килимком.
Особливості Dance mate TV:
- Танцювальний килимок X-treme Dance Pad прекрасне доповнення до фітнесу принесе не тільки у Ваше життя радість, але і величезну користь.
- Танці зміцнюють м'язи,сприяють зниженню ваги, розвивають координацію рухів і спритності, навчають почуття ритму і виробляють пластику тіла.
- Це чудовий подарунок для всієї сім'ї, який допоможе ближче пізнати один одного.
Характеристики:
- Габарити: 92 х 80 см;
- Вага: 690 г;
- Харчування: 9в (блок живлення не входить в комплект), батарейки AAA - 4 шт;
- Підключення до телевізора: 3 RCA, тюльпани;
- Довжина шнура мережного адаптера: 1,75 м;
- Довжина кабелю підключення килимка: 1,7 м.
Комплектація:
- Килимок для танцю dance mate TV.
- Картонна коробка
*! Картонна упаковка прим'ята (розпродаж), на працездатність не впливає.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | X-Treme |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



