
Кості, зарики для нард, гральні кості, гральні кубики 10 шт.
70 ₴
- В наявності
- Код: Kubik-10
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кості, зарики, гральні кості, гральні кубики, зарики для нард 10 шт.
Кістки - Це куби з нанесеними точками на кожній з шести сторін.

Традиційна гральна кістка — це кубик, на кожній з шести граней якого нанесено числа від 1 до 6. Метою кубика є демонстрація випадково визначеного цілого числа від одного до шести, кожна з яких є рівноможливою завдяки правильній геометричній формі.

Гнучка кістка ✔ Це маленький предмет, який, коли ви падаєте на гладку поверхню, займає одну з декількох можливих покладів однієї межі вгору. Гральні кістки використовують як засоби генерування випадкових чисел у азартних іграх. Також вони широко використовувалися в настільних і рильових іграх.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

