
Столик для сніданку в ліжко таця з ручками набір 2 шт.
439 ₴
- В наявності
- Код: ch7
Таця для сніданку в ліжко прямокутна з ручками дерев'яна — ранкова романтика в будь-який день
Розміри:
Велика таця (см) — 46 х 30 х 5,5 см.
Середня таця (см) - 42*28*5,5 см
Мала таця (см) - 37*24*5,5 см

Ви любите комфорт і зручність у повсякденному житті, цінуєте домашній затишок, романтику та приємні дрібниці? Тоді у вашому будинку обов'язково має з'явитися набір тацю для сніданку в ліжко.
Така таця створить вам чудовий ранковий настрій. Тільки уявіть — ви зможете неквапом насолоджуватися гарячою кавою й булочками, не вилазячи з-під ковдри. А якщо такий сніданок буде приготований чоловічими руками — йому й зовсім не буде ціни.
Столик у ліжко виготовлений із натурального дерева. Спеціальні бортики по краях не дадуть крихтам потрапити в ліжко.Піднос не боїться води, тому почистити його можна вологою серветкою.
Не відмовляйте собі та своїй половині в маленькому святі, нехай і не щоденному — обов'язково придбайте столик або тацю для подавання романтичного сніданку в ліжко. А якщо у вас попереду свято і ваші друзі облягають вас питаннями «що тобі подарувати» — покажіть їм цей столик, і запитань не залишиться.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 55 мм |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Набір підносів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 439 ₴




