Набір дерев'яних таць для сніданку в ліжко 3 шт. – ранкова романтика в будь-який день
Ви любите комфорт і зручність у повсякденному житті, цінуєте домашній затишок, романтику та приємні дрібниці? Тоді у вашому будинку обов'язково має з'явитися набір тацю для сніданку в ліжко.
Розміри:
Велика таця (см) — 42 * 30 * 5
Середня таця (см) -37*25*4
Мала таця (см) - 32*20*4

Така таця створить вам чудовий ранковий настрій. Тільки уявіть — ви зможете неквапом насолоджуватися гарячою кавою й булочками, не вилазячи з-під ковдри. А якщо такий сніданок буде приготований чоловічими руками — йому й зовсім не буде ціни.
Матеріали та розміри
Столик у ліжко виготовлений із натурального дерева. Лакована поверхня столика прикрашена гарним зображенням. Спеціальні бортики по краях не дадуть крихтам потрапити в ліжко.
Таця не боїться води, тому почистити її можна вологою серветкою.
Не відмовляйте собі та своїй половині в маленькому святі, нехай і не щоденному — обов'язково придбайте столик або тацю для подавання романтичного сніданку в ліжко. А якщо у вас попереду свято і ваші друзі облягають вас питаннями «що тобі подарувати» — покажіть їм цей столик, і запитань не залишиться.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 50 мм |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Набір підносів |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 600 ₴




