
Кістки, зарики для нард, гральні кістки, гральні кубики 2 шт.
20 ₴
- В наявності
- Код: Kubik-2
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кістки, зарики, гральні кістки, гральні кубики, зарики для нард 2 шт.
Кістки — це кубики з нанесеними точками на кожній із шести сторін.

Традиційна гральна кістка — це кубик, на кожній із шести граней якого нанесені числа від 1 до 6. Метою кубика є демонстрація випадково певного цілого числа від одного до шести, кожне з яких є рівним можливим завдяки правильній геометричній формі.

Гральна кістка — це маленький предмет, який у разі падіння на рівну поверхню займає одну з декількох можливих положень однією гранню вгору. Гральні кістки використовуються як засоби генерування випадкових чисел в азартних іграх. Також вони знайшли широке застосування в настільних і рольових іграх.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

