Оптова продажа високоякісних пластикових футлярів для окулярів
Найнизька ціна в Україні

- Фабрична якість
- Повноцінний розмір (не вузький)
- Наявність 4 кольорів
В одному ящику — 200 шт. = 20 коробок по 10 штук.
Скидка під час купівлі від 5 ящиків!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Кнопки |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 15 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴
- Мінімальне замовлення: 200 шт.




