
Опт Футляр чохол для окулярів тканинний, розмір: 16 см* 8 см Boskal
34 ₴
Мінімальне замовлення — 200 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптова продажа високоякісних футлярів для окулярів
Найнизька ціна в Україні

- Фабрична якість
- Повноцінний розмір (не вузький) 8 см* 16 см * 5 см
- Усередині м'яке оксамитове покриття
В одному ящику — 200 шт.
Скидка під час купівлі від 5 ящиків!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Класична |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 10 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴
- Мінімальне замовлення: 200 шт.



