
Футляр для окулярів тканинний гуртом, розмір: 16,5 см* 7 см Boskal
68 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптова продажа високоякісних футлярів тканинних для окулярів
Найнизька ціна в Україні

- Фабрична якість
- Повноцінний розмір (не вузький) 7 см* 16.5 см * 8 см
- Усередині м'яке оксамитове покриття
- Кріплення на пояс
- поміщається будь-який розмір окулярів
В одному ящику — 200 шт.
Скидка під час купівлі від 5 ящиків!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 г |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Сумочка |
| Колір | Чорний |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Спосіб закривання | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.






