
Футляр для окулярів метал оптом, розмір: 16 см* 7 см
68 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптова продажа високоякісних металевих футлярів для окулярів
Найнизька ціна в Україні

- Фабрична якість
- Повноцінний розмір (не вузький) 7 см* 16 см * 4 см
- Усередині м'яке оксамитове покриття
В одному ящику — 200 шт.
Скидка під час купівлі від 5 ящиків!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб закривання | Пружинний замок |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 40 г |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Прямокутна |
| Малюнок на корпусі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.





