Оптова продажа високоякісних металевих футлярів для окулярів
Найнизька ціна в Україні

- Фабрична якість
- Повноцінний розмір (не вузький) 6 см* 16 см * 3 см
- Усередині м'яке оксамитове покриття
В одному ящику — 200 шт.
Скидка під час купівлі від 5 ящиків!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 35 г |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Спосіб закривання | Пружинний замок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.




