
Автомодель машинка на радіокеруванні Ferarri (1:10)
2 950 ₴
- В наявності
- Код: FF-01
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомодель на радіокеруванні Ferrari виконана в масштабі 1:10. Машина має обтічну форму, оригінальний дизайн і відмінну маневреність.
Рухається вперед-назад, вправо-вліво, вмикаються-вимикаються фари, звуковий фон.
Живлення авто здійснюється за допомогою акумулятора, який разом із зарядним пристроєм розташований в днищі автомобіля.
Заряджається від мережі змінного струму 220V. Живлення пульта управління забезпечується батарейкою типу' крона ' 9 V (поставляється в комплекті).
Радіус управління 25 метрів.
У комплект входять: автомодель, пульт управління, батарейки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 3 |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 195 г |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 2WD |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
