
Фоторамка-колаж 2 серця 46*27см
259 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000010
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вашій увазі рамки для фотографій в асортименті.
Переваги Фотоколажу
Оригінальний дизайн
Розмір фоторамки 46х27см.
Фоторамка розрахована на 6 фотографій
Фотографії розміром 10х10см.-4шт., 8*8см. - 2шт.
Сучасний і стильний подарунок
Доставка в будь-яке місто України зручним способом
Оплату товару при отриманні або по передоплаті на банківську карту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 6 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Кількість віконець | 6 шт. |
| Матеріал багета | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 46 см |
| Висота рамки | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

