Пропонуємо Вашій увазі рамки для фотографій в асортименті.
Переваги Фотоколажу
Оригінальний дизайн
Розмір фоторамки 63х40см.
Фоторамка розрахована на 6 фотографій
Фотографії розміром 13х18см.-3шт., 10*15см.-2шт., 15*15см.-1шт.
Сучасний і стильний подарунок
Доставка в будь-яке місто України зручним способом
Оплату товару при отриманні або по передоплаті на банківську карту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 6 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Кількість віконець | 6 шт. |
| Матеріал багета | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 63 см |
| Висота рамки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴


