Рекомендуємо переглянути ВСІ МОДЕЛІ ДЕКОРАТИВНИХ ФОНТАНІВ представлених в нашому магазині.
Відмінний портативний фонтан стане незамінною прикрасою у Вашому домі.
Розмір: 27см *24см *17см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид фонтану | Настільний |
| Декоративне підсвічування | є |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



