Пісочний годинник виконані з нержавіючої сталі сріблястого кольору, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.

Розміри:
Висота: 22 див.
Діаметр: 15 див.
Колір піску: білий
Час відліку: 30 хв.
Продаються в картонній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 30 хв |
| Матеріал підставки | метал |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір піску | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 250 кг |
| Висота | 220 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴




