Пісочний годинник виконані з натурального дерева, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.
В годиннику використовується натуральний річковий пісок.

Розміри:
Висота: 22 див.
Діаметр: 15 див.
Колір піску: білий
Час відліку: 60 хв.
Продаються в картонній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір піску | Білий |
| Матеріал судини | Скло |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час вимірювання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴



