Высота 17 см
Ширина: 10 см
ВАЖНО! Часы декоративные и не имеют точного времени отсчета. Время отсчета колеблется от 3-7 минут, на всех разное. Часы исключительно декоративные и не предназначены для того чтоб засекать время.
ПОВНА РОЗПРОДАЖ, на годиннику можуть бути присутнім невеличкі подряпини або сліди клею.
Пісочний годинник виконані з натурального дерева, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.
В годиннику використовується натуральний річковий пісок.
Колір піску в наявності: рожевий, фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 5 хв |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір піску | Рожевий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


