Пісочний годинник виконані з натурального дерева, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.
В годиннику використовується натуральний річковий пісок.
Колір піску: синій
ВАЖЛИВО! Годинники декоративні і не мають точного відліку часу. Час відліку коливається від 2-5 хвилин, на всіх різне. Годинник виключно декоративні та не призначені для того, щоб засікати час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 3 хв |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір піску | Блакитний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴



