Пісочний годинник на 30 хвилин з латунного корпусу
Впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашої квартири або офісу.

Розміри:
Висота: 18 див.
Діаметр: 10 див.
Колір піску: Блакитний, Рожевий, Бузковий
Час відліку: 30 хв.
Продаються в картонній упаковці.
Характеристики
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 200 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал підставки | Латунь |
| Час вимірювання | 30 хв |
| Стан | Новий |
| Матеріал судини | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір піску | Білий, Фіолетовий, Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



