
Підставку-кулер для ноутбука портативна олаждающая
300 ₴
- В наявності
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка "Восьминіг" — оригінальна підставка, призначена для установки і додаткового відводу тепла нетбуків і ноутбуків за допомогою двох 6.5 сантиметрових вбудованих кулерів.
Використання цього пристрою забезпечує особливу зручність і комфорт при щоденній роботі. На підставці можна встановити практично всі випущені моделі нетбуків і ноутбуків з діагоналлю екрану від 10 до 17 дюймів. Для надійної установки в конструкції передбачені 4 майданчики з механізмом посиленою фіксації нетбуків і ноутбуків (на кожному кріпленні вбудовано по дві протиковзкі вставочки). Підключення відбувається за допомогою USB кабелю.

Характеристики:
| Тип: | підставка для охолодження |
| Харчування: | USB 2.0 |
| Матеріал: | метал-пластик |
| Розміри: | (Д) ― 25 см (Ш) ― 20,5 см (В) ― 2 см |
| Діаметр вентилятора: | 6.5 см |
| Довжина кабелю USB: | 32 см |
| Вага: | 100 г |
| Колір: | чорний |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


