Шукаєте оригінальний подарунок? В наш час важко чим-небудь здивувати своїх рідних і знайомих. Однак магічний обертовий глобус здатний це зробити.
Звичайно, шукати якийсь практичний сенс від такого презенту складно, але ж його унікальність полягає в тій атмосфері взаємовідносин, яку глобус створює.

Обертання сувеніра заворожує: можна годинами дивитися на цей дивний гаджет. Перед вами пропливають континенти і океани, країни і острови, навіваючи приємні спогади і закликаючи до подорожей. Можна задуматися про чергову поїздку в теплі і не дуже краї.
| Матеріал: | пластик, електронні компоненти |
| Упаковка: | повітряно-пухирчастий пакет, картонна коробка |
| Розміри коробки: | (Д) - 15 см x (Ш) - 15 см х (В) - 10 см |
| Вага з упаковкою: | 230 р |
| Вага без упаковки: | 180 г |
| Розміри товару: | (Діаметр) - 14 см х (В) - 16 см |
| Харчування: | батарейки1 шт. АА типу - для обертання (в комплект не входить), 1 шт. типу CR 2032 3V - для підсвічування |
З Magic Revolving Globe ваша дитина буде краще знати географію і отримає захоплююче наочний посібник. Глобус розвине у нього уяву і фантазію. Адже можна легко уявити себе космонавтом, дивиться в ілюмінатор космічного корабля на Землю.

Небольшой земной шар стильно и солидно смотрится на рабочем столе в кабинете. Желаете поразить начальника – достаточно купить глобус и подарить, и о вас не забудут в нужную минуту, причем без подтекста. Ведь приятные воспоминания привлекают хорошие отношения.
В любом случае, обладатель такого подарка всегда будет помнить о том, кто подарил ему это чудо, совершая мысленный круиз по планете и в космосе.
У нас вы можете приобрести вращающиеся глобусы с подсветкой. Для чарующей работы такого прекрасного подарка необходима только одна батарейка АА.
Красивий і оригінальний сувенір створює приємні спогади і мрії, прекрасну ауру дружби і подорожей. Повірте – цим варто здивувати.
Купуйте магічний обертовий глобус Magic Revolving Globe!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид картки | Географічна |
| Розташування | Настільне |
| Поверхня | Гладка |
| Матеріал виготовлення підставки | Пластик |
| Тип управління | Електричне |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Підсвічування | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Нове |
- Ціна: 300 ₴


