Дуже гарний набір дерев'яних скриньок з натурального дерева покритого емаллю в китайському стилі.
На верхній кришці шкатулок присутній вставка з шкіри із зображенням китайських красунь і святих тварин.
Нутрощі шкатулок прошиті, приємною на дотик якісною тканиною.
Набір складається з 2-х шкатулок різних розмірів, які відмінно ховаються одна в іншу:
Розмір маленької скриньки: 19 см * 13 см* 8 див.
Розмір великої скриньки: 22 см *15 см * 10 див.
Чудовий і незамінний подарунок коханій дівчині.
Попереду скриньки закриваються вигадливим ажурним металевим гачком відтінку темної міді. Такі шкатулочки незамінні для зберігання біжутерії і різних дрібниць. Вони також можуть чудово замінити кухонну куховарську книгу і стати сховищем Ваших улюблених перевірених рецептів.

Дерево у поєднанні з м'якими тонами забарвлення принесе тепло і неповторний шарм в Ваш домашній інтер'єр. Дерев'яна шкатулка - це прекрасний подарунок, який гідно оцінить кожна господиня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Декоративне оформлення | Покриття лаком |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
| Музична скринька | Ні |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴




