Декоративна ширма в сучасному інтер'єрі грає дуже важливу роль. Найчастіше це відмінний спосіб виконати грамотне зонування приміщення.
Ширма складається з чотирьох каркасів з натурального дерева
Розміри:60 см * 40 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина ширми | 600 мм |
| Висота ширми | 400 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 150 мм |
| Вага ширми | 1 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


