Фонтанчик для дому з підсвічуванням
На жаль дана модель розпродана. Рекомендуємо переглянути ВСІ МОДЕЛІ ДЕКОРАТИВНИХ ФОНТАНІВ представлених в нашому магазині.
Пропонуємо вашій увазі декоративний кімнатний фонтан, виготовлений з якісної кераміки.
Фонтанчик простий в експлуатації, займає мало місця. Залийте всередину води, включіть в мережу, і ігри дітей на галявині оживуть. Такий фонтанчик стане прекрасним подарунком для дітлахів будь-якого віку. Годинами можна сидіти насолоджуючись тихим дзюрчанням води і красою обертового колеса. Ваші діти будуть в захваті від такого подарунка. Він прослужить довго, щоразу приносячи море вражень.
Під час роботи фонтану крутиться млин, а водичка красиво світиться різними вогниками.
Фонтан в одну мить перетвориться на казку, і ви поринете у чарівний світ.
Подаруйте своїм дітям свято на найближчі свята!

Розмір: 32см *24см *18см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид фонтану | Настільний |
| Декоративне підсвічування | є |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 499 ₴



