
Пісочні годинники декоративні кольорові
119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000021
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пісочний годинник виконані з натурального дерева, а значить впишуться практично в будь-який інтер'єр, що дозволить зробити акцент і підкреслити достоїнства Вашого інтер'єру.
В годиннику використовується натуральний річковий пісок.
Колір піску: білий, рожевий, фіолетовий, синій
Висота 13 см
Ширина: 8 см
ВАЖЛИВО! Годинники декоративні і не мають точного відліку часу. Час відліку коливається від 5-9 хвилин, на всіх різне. Годинник виключно декоративні та не призначені для того, щоб засікати час.
Час відліку: 5-9 хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 5 хв |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір піску | Фіолетовий |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Похибка вимірювання | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

