Піднос для сніданку в ліжко – ранкова романтика в будь-який день
Ви любите комфорт та зручність у повсякденному житті, цінуєте домашній затишок, романтику і приємні дрібниці? Тоді у вашому будинку обов'язково повинен з'явитися набір підносів для сніданку в ліжко.
Такий піднос створить вам чудовий ранковий настрій. Тільки уявіть – ви зможете насолоджуватися гарячою кавою і булочками, не вилазячи з-під ковдри. А якщо такий сніданок буде приготований чоловічими руками – йому і зовсім не буде ціни.
Матеріали і розміри
Столик у ліжко виготовлено з натурального дерева. Лакована поверхня столика прикрашена гарним зображенням . Спеціальні бортики по краях не дадуть крихтам потрапити в ліжко.
Піднос не боїться води, тому почистити його можна вологою серветкою.
Не відмовляйте собі і своїй половині в маленькому святі, нехай і не щоденному – обов'язково придбайте столик або піднос для подачі романтичного сніданку в ліжко. А якщо у вас попереду свято і ваші друзі осаджують вас питаннями «що тобі подарувати» – покажіть їм цей столик, і питань не залишиться.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Піднос для сніданку в ліжко
Розміри:
Великий піднос - Довжина — 43 см, Ширина — 32 см Висота — 4 см
Середній піднос — 39 см Ширина — 28 см Висота — 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Форма | Шестикутна |
| Колір | Кольоровий |
- Ціна: 379 ₴




