
Покривало стеганное з наволочками 100% бавовна
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 000051
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покривало стеганное з 2 наволочками з натуральної 100% бавовни -
Франція La Maison de Shana
Розмір: 230*250
Розмір наволочок: 50*70 2 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина покривала | 230 см |
| Довжина покривала | 250 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип | Покривало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



