На жаль дана модель розпродана. Рекомендуємо переглянути ВСІ МОДЕЛІ ДЕКОРАТИВНИХ ФОНТАНІВ представлених в нашому магазині.
Декоративний фонтан висотою 50 див.
Пропонуємо вашій увазі декоративний кімнатний фонтан, виготовлений з якісної кераміки.
Фонтанчик простий в експлуатації, займає мало місця. Залийте всередину води, включіть в мережу, і ігри дітей на галявині оживуть. Такий фонтанчик стане прекрасним подарунком для дітлахів будь-якого віку. Годинами можна сидіти насолоджуючись тихим дзюрчанням води і красою обертового колеса. Ваші діти будуть в захваті від такого подарунка. Він прослужить довго, щоразу приносячи море вражень.
Під час роботи фонтану крутиться млин, а водичка красиво світиться різними вогниками.
Фонтан в одну мить перетвориться на казку, і ви поринете у чарівний світ.
Подаруйте своїм дітям свято на найближчі свята!
НА ФОТО НИЖЧЕ ПОРІВНЯННЯ РОЗМІРІВ ЗІ СТАНДАРТНИМИ ФОНТАНАМИ

Розмір: 50см *26см *18см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид фонтану | Настільний |
| Декоративне підсвічування | є |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 1 650 ₴




