
Футляр для окулярів оптом Boskal пластмасовий
26 ₴
Мінімальне замовлення — 200 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: boskal
+380 (93) 979-09-80
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптовий продаж високоякісних футлярів для окулярів від ТМ "Boskal"
Найнижча ціна в Україні

- Фабричне якість
- Повноцінний розмір (не вузький)
- Наявність 4-х кольорів
В одному ящику - 200 шт.
Знижка при купівлі від 5 ящиків!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Кнопки |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 15 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴
- Мінімальне замовлення: 200 шт.





