
Великий вертоліт Hawkspy LT-711 з відеокамерою
2 499 ₴
- В наявності
- Код: LT-711
Вертоліт на радіоуправлінні з пультом і відеокамерою

Spy Hawk LT-711 – радіокерована модель вертольота з відео камерою!
Ця модель є збільшеною версією, надзвичайно популярних соостных міні вертольотів від компанії UDI RC.
За рахунок великої ваги ця модель відмінно підходить для польотів на вулиці з вітром до 3-4 метрів в секунду.
Посилена металева рама, і лопаті з спеціального міцного пластику зводять до мінімуму пошкодження при падінні.
Електронний п'єзо-гіроскоп стабілізує модель в польоті, що додає моделі кращу керованість.
Два потужних електродвигуна 380ой серії в поєднанні з літієвим акумулятором збільшують польотне час і дозволяють вертольоту підняти в повітря до 70 гр вантажу.
Особливості:
- Два ротори обертаються в різні сторони, тим самим стабілізують вертоліт за курсом і створюють гіроскопічний момент, завдяки якому у вертоліт дуже стійкий в польоті, так само в конструкції ротора використовується балансир, який під час польоту служить як механічний гіроскоп, роблячи вертоліт ще більш стійким!
- На цій моделі встановлений електронний гіроскоп, який повністю запобігає прокручування моделі в польоті і робить модель більш слухняною при управлінні за курсом.
- Основний ротор оснащений лопатями з еластичного пластику, які при ударі складаються тому, що практично зводить до нуля пошкодження при падінні.
- Металева рама виконана в стилі професійних 3D вертольотів і додає моделі незвичайний і цікавий вигляд і при цьому робить вертоліт дуже міцним.
- Стійки шасі моделі виконані з еластичного пластику, який з легкістю гасить навіть дуже грубі посадки!
- Радіоуправління моделі, частотою 27 і 40MHZ і дальністю до 100 метрів.
- Вертоліт управляється по 3м каналах – вгору-вниз, вперед-назад, розворот навколо осі.
- Польотне час 7-10 хвилин, зарядний пристрій працює від 12 вольт або від мережі 220вольт, час зарядки акумулятора до 2-3 годин.
- Відео камера з роздільною здатністю 0.3 мега (640*480) пікселя яка включається і вимикається з пульта моделі.
Spy Hawk LT-711 – поставляється в повністю готовому для польотів вигляді, необхідно тільки докупити 8 пальчикових батарейок для пульта і можна приступати до польотів!
Технічні характеристики:
Довжина: 620 мм
Висота: 225 мм,
Діаметр роторів: 480 мм
Вага: 500гр.
Двигун: електро 380 тип 2 шт.
Акумулятор: Li-Ion 7.4 V, 1300ma/h
Польотне час: 7-10 хвилин.
Час зарядки: 2-3 години.
Дальність: до 100 метрів.
В комплект входить:
- зібрана модель вертольота з встановленою електронікою і акумулятором
- пульт управління 3 каналу 35MHZ
- зарядний пристрій
- відео камера
- карта пам'яті micro SD і картрідер
- інструкція
Додатково потрібно:
- 8 батарейок типу АА (звичайні пальчикові) для пульта управління
Вам також може сподобається:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 3 |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 12 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 500 г |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Класична 3-х лопатева |
| Привід | 2WD |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
- Ціна: 2 499 ₴






